Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Все в тон

Все в тон Недолік великої кількості банерів також полягає в тому, що вони роблять сайт надмірно строкатим і порушують загальну гармонію дизайну. Так би мовити, розмивають візуальну складову бренду. Проте існує і зворотна тенденція: надмірно захоплюватися корпоративним кольором, створюючи всі елементи в одному тоні.

У дизайні принцип «тон в тон» вважається занадто нехитрим і нудним. Окремі елементи повинні вибиватися із загального ряду, але при цьому не вступати в конфлікт з іншими відтінками. Це правило особливо важливе при розміщенні банерів, яким слід привертати увагу, не нахабнічаючи і не порушуючи загальну гармонію. У приведеному вище прикладі обидва банери забарвлені у фірмовий, близький до рожевого відтінок. Це сприяє підтримці загальної монотонності дизайну і злегка ховає банери від нашої уваги. За допомогою дуже зручного онлайн-інструменту можна легко підібрати компліментарні відтінки до основного кольору. Ось декілька прикладів.

При виборі кольору рекомендується зупинитися на яскравішому в порівнянні із загальним тоном сайту відтінку. Приведемо аналогію зі світом автомобілів. Пам'ятаєте відоме дослідження, яке доводить той факт, що яскраві машини, особливо червоного кольору, рідше потрапляють в аварію, оскільки вони помітніше на дорозі. Око навіть бічним зором ловить їх раніше і краще, ніж інші забарвлення.

Для прикладу приведу банери, розташовані на сайті. На головній сторінці сайту кружляється і виблискує декілька банерів. Всупереч дослідженню, найпомітніший знаходиться не в «шапці» сайту, а справа зверху. Його яскраво-синій фон відразу привертає увагу. Порівняно з ним обидва сусідні банери схожі на порожню чорну дірку.

У нижній частині тієї ж сторінки оранжевий банер кладе на лопатки синього побратима зверху.

Прагніть розміщувати банери у верхній частині сторінки, але при цьому не переоцінюйте значущість місця розміщення. Краще використовуйте яскраві, контрастні кольори, чисті фарби, уникайте пастельних тонів. Якщо на сайті багато зображень, як це часто буває на сторінках інтернет-магазинів, відмовітеся від використання малюнків і фотографій: їх багатоколірність втрачається на фоні загальної багатоколірності сайту. Однотонний, але яскравий банер, здатний стати серйозним афродізіаком для відвідувача.

Продовження Помилкові і незрозумілі обіцянки

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції