<
Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія

Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції

2 лютого 2012 р.

Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції Питання "з чого почати" полягає ще і в тому, щоб в онлайн-області, бути «адекватним» своїм офлайновим функціям. Нові канали збуту повинні відповідати існуючому бізнесу, вони не можуть виникнути з нуля. Навіть якщо Інтернет-магазин створений, але він не відповідає офлайновому бізнесу, він не матиме успіху.

І саме це є причиною, по якій ми рекомендуємо вам будувати свій Інтернет-бізнес шляхом переходу з «офлайна» в «онлайн», а не шляхом організації абсолютно всього з нуля.

До прикладів стрімкого зльоту компаній, які виникли як «чисті» Інтернет-торгові компанії, на наш погляд, потрібно відноситися достатньо обережно. Останнім часом з'явилися прогнози, що багато хто з таких компаній матиме труднощі в розвитку, оскільки на Інтернет-ринок сьогодні виходять компанії, що традиційно займали сильні позиції в офлайновому торговому бізнесі.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції