Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Amazon збільшує фінансові показники в четвертому кварталі

30.01.2013 14:45

Amazon збільшує фінансові показники в четвертому кварталі Найбільший світовий інтернет-рітейлер Amazon сьогодні повідомив про зростання основних фінансових показників в четвертому кварталі на тлі зростання масштабів бізнесу компанії в США і Канаді, а також за рахунок оптимізації витрат на власну логістичну мережу і підвищеному передноворічному попиті на товари. У четвертому кварталі виручка компанії виросла на 22% до 21,3 млрд доларів, проти прогнозу в 22,2 млрд доларів. Операційна маржа Amazon в Північній Америці виросла з 2,9% до 5%, повідомляє CyberSecurity.ru

Читайте також:

Аналітики говорять, що глава Amazon Джеф Безос зараз активно інвестує кошти в розвиток власної складської мережі компанії, що дозволяє швидше і з найменшими витратами доставляти замовникам товари. У звіті Amazon мовиться, що за минулий рік компанія по всьому світу відкрила 20 нових логістичних центрів, що дозволило інтернет-гіганту понизити власні витрати і збільшити фактичний прибуток.

Аналітики відзначають, що якщо позиції Amazon в США вже фактично досягли свого реального максимуму і тут у компанії показувати подальше значне зростання вже навряд чи вийде, то за межами країни позиції компанії значно слабкіші і в міжнародному сегменті у Amazon поки що є дуже велике поле для вдосконалення. Зараз інвестори почнуть переорієнтовувати свою увагу з внутрішній американський сегмент на міжнародні продажі і в 2013 році ринкова динаміка Amazon, швидше за все, значною мірою залежатиме від того, як успішно рітейлер розвиватиметься за межами США.

У Штатах в четвертому кварталі Amazon одержала приріст показників ще і на тлі зростання загального об'єму продажів за рахунок того, що портал компанії почав використовуватися сторонніми продавцями для реалізації їх товарів (по eBay-принципу). З подібних продажів Amazon одержує додаткову комісію.

У четвертому кварталі чистий прибуток компанії впав до 97 млн. доларів або 21 цента на акцію, проти 177 млн. доларів або 38 центів на акцію роком раніше. Операційний прибуток компанії склав 405 млн. доларів, проти естімейта в 212,1 млн. доларів. Витрати Amazon на виконання замовлень за рік виросли на 36% до 2,26 млрд доларів, що робить цю статтю витрат найзначнішою в структурі балансу Amazon. Витрати на безпосередню доставку замовлень склали 4,5% від продажів компанії, проти 5,4% роком раніше.

У першому кварталі операційний дохід компанії складе від 285 млн. доларів збитку до 65 млн. доларів прибутку, продажі складуть 15,0-16,6 млрд доларів.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції