Apple дозволить користувачам дізнаватися про інформацію, що збирається про них

Новації

Серед оновлень для продуктів Apple, які компанія представить на наступному тижні, буде функція, що дозволяє користувачеві дізнатися, яку саме інформацію про нього збирають додатки. Про це повідомляє Bloomberg.

Таким чином, компанія бореться з найбільш “агресивними” додатками, які збирають призначені для Користувача дані.

Також користувачі iPhone і iPad тепер зможуть встановлювати свій статус, якщо вони знаходяться за кермом, сплять, працюють або не хочуть, щоб їх турбували.

Відзначається, що оновлення для iPad торкнуться віджетів і функцій, що дозволяють працювати з декількома додатками одночасно.

Новації
Apple відклала iPhone 12

Apple відкладе випуск наступного покоління смартфонів. Таке рішення може бути прийнято в зв’язку з пандемією коронавірусу, яка впливає на поставки комплектуючих, повідомляють джерела видання Nikkei.

Новації
Google Earth показав знімки таємної авіабази США

В інтернеті з’явилися фотографії об’єктів «Зони 6» (Area 6), яка знаходиться в пустелі в штаті Невада недалеко від відомої «Зони 51». Знімки авіабази опублікував сервіс Google Earth, повідомляє The Daily Mail.

Комерція
Постановка и достижение целей

Кажется, что мы знаем, чего мы хотим и к чему стремимся. Но, огромное количество людей не в состоянии не только определиться со своими целями, но и четко не знают, чего хотят на самом деле.