Apple відклала iPhone 12

Новації

Apple відкладе випуск наступного покоління смартфонів. Таке рішення може бути прийнято в зв’язку з пандемією коронавірусу, яка впливає на поставки комплектуючих, повідомляють джерела видання Nikkei.

За словами трьох джерел, знайомих з проблемою, в компанії обговорюють можливість відкласти випуск iPhone 12 на кілька місяців. Американський технологічний гігант стежить за ситуацією з поширенням вірусу і розглядає ймовірність перенесення релізу нового покоління смартфонів. Apple традиційно випускає нові лінійки апаратів восени.

Головним фактором, що впливає на відтермінування виходу iPhone, називають численні затримки в ланцюжку поставок. Також Apple вважає, що пандемія вплине на попит споживачів. Одне з джерел заявив, що топ-менеджери компанії хочуть, щоб перший 5G-смартфон став хітом, що неможливо в нинішніх умовах. Експерти Nikkei помітили, що рішення про скасування традиційного релізу iPhone буде дуже складним, так як компанія може відстати від інших конкурентів на ринку.

«Apple прийме рішення про терміни виходу iPhone 12 не пізніше травня», – розповіло одне з поінформованих джерел. Компанія повинна була тісно працювати з постачальниками з березня, щоб показати їм прототип девайса і запустити попереднє виробництво. Однак через карантинні заходи відрядження в Китай припинені. При найгіршому розвитку подій випуск iPhone 12 може бути відкладений до 2021 року.

За повідомленнями ЗМІ, першим смартфоном Apple, випущеним у 2020 році, повинен був стати наступник iPhone SE. Спочатку презентація девайса і його вихід на ринок були заплановані на кінець березня. В середині березня багато джерел, включаючи інсайдерів Forbes, розповіли, що Apple перенесла реліз апарата.

Новації
Apple дозволить користувачам дізнаватися про інформацію, що збирається про них

Серед оновлень для продуктів Apple, які компанія представить на наступному тижні, буде функція, що дозволяє користувачеві дізнатися, яку саме інформацію про нього збирають додатки. Про це повідомляє Bloomberg.

Новації
Google Earth показав знімки таємної авіабази США

В інтернеті з’явилися фотографії об’єктів «Зони 6» (Area 6), яка знаходиться в пустелі в штаті Невада недалеко від відомої «Зони 51». Знімки авіабази опублікував сервіс Google Earth, повідомляє The Daily Mail.

Комерція
Постановка и достижение целей

Кажется, что мы знаем, чего мы хотим и к чему стремимся. Но, огромное количество людей не в состоянии не только определиться со своими целями, но и четко не знают, чего хотят на самом деле.