Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Ганчір’я як відмінний обтиральний матеріал в умовах сучасного виробництва

02.02.2014 18:50

Коли мова йде про ганчір’я, дехто помилково вважає, що це тканина, яка нікому не потрібна, а її місце – на смітнику. Насправді під ганчір’ям спеціалісти в цій галузі розуміють різноманітні відходи швейної промисловості, наприклад, обрізки тканини і так далі. Також джерелом отримання такого ганчір’я є одяг секонд-хенд. Така продукція сьогодні активно використовується як відмінний обтиральний матеріал. Зокрема, компанії, які займаються збором і гуртовим продажем ганчір’я, поставляють продукцію на заводи й інші виробництва, де її використовують для протирання різноманітних деталей, в тому числі, наприклад, станків чи підшипників від бензину, води, нафти на інших забруднень.

Особливість такого ганчір’я – хороша гігроскопічність, тобто, воно вбирає вологу і мастильні матеріали, тому робітники заводів цю продукцію завжди мають у своєму розпорядженні. Її використовують для очищення рук, одягу, підтримання робочого місця в чистоті. За місцем призначення така продукція поставляється у спресованому вигляді. Як правило, ганчір’я сортують на дві групи – нове (наприклад, обрізки тканин) і секонд-хенд (перероблений одяг, який був у використанні). Далі воно пресується у брикети або кіпи і поставляється замовнику. Таке пакування дозволяє ефективно розміщувати товар у складських приміщеннях.У яких галузях промисловості використовується така продукція? Як правило, це енергетика, поліграфія, автомобілебудування, нафтогазова сфера, металургія, хімічна промисловість і так далі. Але придатним є тільки такий продукт, який має високий вміст бавовни. Компанії, які дбають про свою репутацію, використовують тільки якісну продукцію, в якій нема місця речам не текстильним (наприклад, фурнітурі, ременям, пряжкам і так далі). Окрім того, ганчір’я має бути міцним, мати відповідні розміри і високий рівень поглинання вологи. Також матеріал для обтирання має бути м’яким, без слабких місць, які легко рвуться (наприклад, місць горіння чи пріння).

Чому нині на вітчизняних підприємствах віддають перевагу саме такому варіанту утилізації палива, мастильних та інших матеріалів? В першу чергу, завдяки екологічності даного способу. Порівняно з методом використання стружки чи піску, застосування ганчір’я є безпечним і має мінімальний негативний вплив на середовище. Використану продукцію утилізують наступним чином: вивозять в спеціально відведені для цього місця і спалюють.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції