Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
Попередні новини
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості

23.05.2012

Інтернет-загрози Якщо ти фрілансер або незалежний розробник, дизайнер, контент-менеджер, чи починаєш стартап, що складається з двох чоловік, ти можеш навіть не вважаати себе малим бізнесом.

Але дані клієнтів на твоєму ноутбуку і клієнт-банк на iPhone роблять з тебе чудово видиму мету для хакерів - і юристів.

Для Ніла О'Фаррелла, виконавчого директора некомерційної організації Identity Theft Council, відгороджуватися від питань безпеки поясненням того, що ти дуже малий - максимально безглуздо.

О'Фаррелл виступив з доповіддю "Хакери йдуть - чому Малий бізнес є Великою метою або Вам є що втрачати" на конференції Small Business Week у Сан-Франциско.

Його мета? Налякати до смерті всіх учасників конференції.

Ніл О'Фаррелл пише на сайті nealofarrell.com: "У США минулого року відбулося більше витоків даних, ніж жителів, більше випадків крадіжки ідентифікаційної інформації, ніж всіх інших злочинів разом узятих".

Якщо ти не шифруєш всі пристрої, то схоже ти напрошуєшся на неприємності.

"Тобі треба прокинутися і захистити себе, навіть якщо ти використовуєш Mac", - говорить він. Хакери атакують автоматичними ботами і та простота, з якою ти синхронізуєш контактну інформацію між ноутбуком і смартфоном і управляєш з нього банківським рахунком робить всі дані уразливими.

"Я не використовую банківські додатки на моєму телефоні", - пояснює О'Фаррелл, який над першою системою захисту мережі ірландських банкоматів. "Вісім з десяти мобільних банківських додатків мають уразливості, але Apple і банки не хочуть, щоб ти знав це. Я почекаю ще 20 років, перш ніж стрибну в цей ставок".

Переважаюча ідея, що пристрої Apple менш уразливі до злому, більше не актуальна - багато в чому завдяки великій популярності iPhone і iPad. "Хакери йдуть услід за натовпом. Ми бачимо зростання у 400% атак на Android. Це не означає, що система більш уразлива, просто вони орієнтуються на масового користувача".

Ніл, ірландець за походженням, став експертом по безпеці ще 30 років тому і він консультував такі компанії, як Toyota, Merrill Lynch, Cost Plus World Market і Болгарський уряд.

О'Фаррелл посилається на сотні випадків злому, з якими стикається його організація кожен місяць. Невелика компанія поступово втратила півмільйона доларів після того, як два її працівники клікнули на підроблений лист від UPS, який запустив банківський троян, ресторан втратив 200 000 на карткових скімерах.

Поліцейські розслідують менше 1% таких злочинів. "Це злочини", що майже не розслідуються, - відзначає експерт. "Якщо ти живеш в Сан-Франциско, а твої банківські або персональні дані вкрали і використали в іншому окрузі, то копи не будуть це розслідувати. Дуже багато паперової роботи".

І ось в чому справа: у тебе може не бути офісу, персоналу або всього того, що твоя бабуся пов'язує з бізнесом, щоб заробити собі пекельно дорогий головний біль.

Уяви, що твій ноутбук вкрали, просто з нього злили всі дані при ремонті або через те, що ти не очистив диск перед продажем. "Мій найбільший страх не хакери, а юристи", - пише він. "Уяви, що у тебе була тисяча клієнтів за весь час роботи. Коли ти продаєш або втрачаєш комп'ютер або відбувається ще що-небудь, ти потрапляєш під дію федеральних і місцевих законів про розголошування персональних даних". А середня вартість втрат, залежно від інформації, становить 200 доларів за один запис.

Є у цього і світлий бік: існує декілька досить недорогих сценаріїв і рішень, які можуть виправити це, говорить О'Фаррелл.

Якщо підсумовувати їх, то одержимо:

  • Візьми дешевий ноутбук виключно для роботи з онлайн-банком - без пошти, інтернету тощо.
  • Використовуй кредитну карту замість дебетової для всіх операцій, окрім зняття грошей в банкоматі.
  • Видаляй, очищай, шифруй.
  • Перевіряй ще раз пошту - якщо щось здається підозрілим, то краще перепитати.
  • Навчай всіх, з ким спілкуєшся в електронному вигляді, що треба віддавати перевагу обережності цікавості, коли справа стосується електронної пошти.


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції