Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Ринок одягу - діти випереджають дорослих

19.04.2014 15:50

Обсяг ринку дитячого одягу в 2012 році становив 315 млрд. рублей. Ринок дитячого одягу останнім часом розвивається набагато динамічніше, ніж ринок одягу в цілому. Як вже говорилося вище, це пояснюється підвищенням рівня народжуваності в країні і низькою насиченістю ринку дитячого відносно ринку в цілому. За розрахунками аналітиків FCG до 2015 року ринок дитячого одягу в Росії досягне 365 млрд. рублів, або 12 млрд. доларів. Однак, відкритим залишається питання про те, що буде з ринком дитячих товарів після того, як бебі-бум завершиться.

Ринок дитячого одягу останніх років характеризується придбанням рис, характерних для ринку дорослого одягу: чіткіше виділяються різні цінові сегменти, функціонально-стильові групи, властиві дорослій одягу, колекції почали відповідати модним тенденціям. Розвивається ринок Junior-дитячо-дорослий сегмент. Зростає значення бренду, гравці ринку дитячого активніше проводять рекламні кампанії і займаються брендингом. Широке поширення отримують застосування ліцензій відомих брендів, наприклад Winx, Смішарики, hello kitty та ін.

На сьогодні ринок онлайн торгівлі дитячим одягом один з найбільш швидкозростаючих секторів e-commerce. Особливості дитячого сегмента в тому, що цей онлайн-ринок найменш насичений, тут ще зберігаються вільні ніші та відсутні великі гравці. Цікаво, що на даний момент в дитячій Інтернет-торгівлі спостерігається найменший відсоток повернення, тому правильно підібрати ці товари «без примірки» відносно легко.

По темі: Интернет магазин детских товаров Kiddyton предлагает приятный шопинг

За рівнем приросту цін сегмент дитячого одягу випереджає сегмент дорослої одягу. У 2012 році середній приріст цін на дитячий одяг становив 7,27 %, проти 5,5% і 6,5% на жіночу і чоловічу одяг відповідно.

Структура зростання споживчих цін на дитячий одяг з різним категоріям товарів неоднородна.Так вартість одягу для дітей шкільного віку зростає більш повільними темпами порівняно з цінами на одяг для дітей дошкільного віку. За підсумками 2012 року зростання цін на речі для школярів склав 6,1%, в той час як вартість одягу для дошкільнят збільшилася на 8%.

Ринок дитячого одягу, так само як і «дорослий», можна умовно розділити на цінові сегменти: низький, середній і високий.

Високий ціновий сегмент це: «Кенгуру», «Магія дитинства», «Mothercare», «Ніжний вік», «Bebakids» і Choupette.

Середній ціновий сегмент: «Дитячий світ», «Mexx», «Академія - товари для дітей», «Кораблик», «Діти - ринок дитячих товарів», «Rikki-Tikki», «Kanz» і т.п.

Нижній сегмент це - Sela, GloriaJeans, «Оранжевий верблюд», «Дочки&Синочки», «H&M», «Oodji», Pelican, Zara і т.п. .

саркисян лотерея

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції