Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Автошини мають бути надійними!

23.10.2013 18:50

Шини Автовласники постійно мають клопіт зі зміною шин. Літні на зимові і навпаки, один бренд на інший і т.п. Якісні шини виступають важливою ознакою надійного поводження автомобіля на дорозі. Якщо шини добре себе поводять на трасі – водій може бути впевненим у собі та своїй здатності управляти транспортним засобом. А щоб ніяких клопотів з „гумою” не мати, слід купувати класні автошини від надійного та перевіреного постачальника. Хто не хоче особливо багато уваги приділяти своїм колесам, ті віддають перевагу все сезонним шинам. Проте, більшість автолюбителів, все-таки, користуються літніми та зимовими комплектами.

Шиповані зимові покришки мають більш надійне зчеплення із засніженою дорогою. Нешиповані можна використовувати, коли збираєшся їздити лише у місті, де дороги почищені від снігу. При купівлі автошин звертають увагу на їх типорозмір (ширину, висоту профіля, діаметр покришки, максимальну швидкість та вантажопідйомність). Виробники радять використовувати на своїх авто лише покришки, які розраховані під конкретні моделі машин. Детальніше про типорозмір можна почитати в документах щодо експлуатації автомобіля. В Інтернеті можна порівняти параметри різних шин і вибрати найоптимальніші для власного авто.

Підбір зимових покришок – ключове питання для автовласників. А питання щодо вибору шипованих чи фрикційних варіантів завжди залишається відкритим. Адже не так просто визначитися з майбутніми маршрутами руху. Можливо доведеться їздити як засніженими, так й очищеними дорогами, причім протягом одного дня. А ще буває, що пересуваєшся лише міськими дорогами, розраховуєш, що вони завжди мають бути прибраними, а комунальників (як завжди) погода застає зненацька, от і доводить пробуксовувати цілий день, а часто ще й у корках.

Також важливими є фактори наявності у автомобілі пристроїв безпеки, таких, наприклад, як регулювання їзди, запобігання скочуванню з дороги, гальма ABS. А ще багато залежить від водія, точніше його стажу, професійності управління транспортним засобом. Сучасні фрикційні зимові покришки, до-речі, здатні утримувати авто на доволі важких ділянках траси, можуть виправити незначні огріхи водіння. Однак, як не крути, шиповані шини здатні триматися зимової дороги набагато краще. Особливо вони знадобляться (як і професіоналізм водія) при ожеледиці, коли доведеться пересуватися (бо їздити важко сказати) по захололих снігових керенках (які теж не назвеш дорогами).

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції