<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?

07-06-2012

Прогнози на Форекс У сучасному житті ми дуже часто зустрічаємося з різними видами прогнозів – прогнозом погоди, прогнозом валютного курсу і т.д. Фахівці, які складають такі прогнози, знають, що існують певні умови, облік яких дозволяє передбачати виникнення певної ситуації. І точно так, як і метеорологи можуть проаналізувати температурні коливання і передбачити снігопад, трейдери здатні оцінити стан ринку Форекс і дізнатися про те, як він розвиватиметься у майбутньому. До речі, для цього не потрібно володіти інтуїцією, адже прогноз Форекс легко зробити при використанні спеціальних методів аналізу, про які ми поговоримо просто зараз.

Існують наступні види аналізів стану ринку: технічний, фундаментальний, хвилевий, комплексний. Коротко зупинимося на тому, що передбачає аналіз Форекс при використанні кожного методу.

Найчастіше трейдери використовують фундаментальний аналіз. Він передбачає відстежування політичної і економічної ситуації у світі разом з врахуванням коливань валютних курсів. Завдяки цьому, можна передбачати подальші зміни у валютних курсах, вартості нафти, формуванні вартості цінних паперів.

Існує також і технічний аналіз, в основі якого лежить спостереження за зміною біржових котирувань. Завдяки такому методу аналізу трейдер може виявити сигнали, які є ознаками майбутнього зниження або підвищення котирувань. Саме технічний аналіз спирається на закономірності і закони функціонування ринку Форекс, що забезпечує його точність. Важливою перевагою такого методу є попутне врахування психологічного чинника.

Хвилевий метод аналізу передбачає, що для прогнозування стану ринку трейдер застосовує результати зведень і дані валютних котирувань, які повторюються з певною частотою. Завдяки цьому, вдається відстежити загальну тенденцію розвитку ринку.

І, нарешті, комплексний аналіз – це метод вивчення ринку, який включає всі вищеперелічені способи прогнозування, що дозволяє всесторонньо проаналізувати ситуацію і визначитися з планом подальших дій при веденні торгів на біржі Форекс.

Іноді трейдеру-новачку важко вибрати потрібний тип аналізу для ринку Форекс, і в цьому випадку завжди можна скористатися тими прогнозами, які публікують досвідченіші трейдери або спеціалізовані компанії. Завдяки цьому, ви не тільки будете в курсі всіх ринкових змін, але також отримаєте можливість набути необхідного досвіду і в майбутньому спробувати робити прогнози самостійно. Успіхів!

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції