<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

Форекс: мистецтво «управління» фінансами

07-06-2012

Торги на біржі Форекс Форекс, або Міжнародна валютна біржа - це місце, де здійснюється вільна торгівля різними валютами. Конкретної локалізації біржа не має і мати не може, оскільки торгівля здійснюється більш ніж з сотні бірж, що працюють в найрізноманітніших куточках планети. При цьому ніяких перерв на відпочинок немає, Форекс працює цілодобово п'ять разів на тиждень. Додамо сюди величезну кількість брокерів і трейдерів, які торгують валютами, щоденні грошові обороти яких перевищують річні бюджети багатьох країн, і можна зробити висновок про те, яким величезним потенціалом володіє цей ринок.

Фактично на Форексі може працювати будь-яка людина, що проживає в світі, і у неї є всі шанси добре заробити. Якщо у неї є вільний час, здоровий глузд, бажання заробляти, уміння контролювати свої емоції і, звичайно ж, якщо не фінансова освіта, то певні навики роботи.

На ринок Форекс звичайна людина може потрапити через різні брокерські контори, у яких укладений договір з банками, що найбільш активно торгують валютою і мають ідеальні технічні можливості для цього. Якраз через великі обсяги торгів і те плече (1:10, 1:100 і т. д.), яке надає трейдеру банк, він і може заробити дуже пристойні гроші, купуючи валютні пари (євро-долар, фунт-долар, доллар-йена і т. д.) за дешевшою ціною і продаючи по дорожчій. Брокерські контори при цьому знімають комісію з трейдера за відкриття операції. При цьому низка брокерів знімають комісію з будь-якої операції, а низка – тільки з тієї, яка принесла трейдеру прибуток.

Для того, щоб почати торгувати на біржі Форекс просто у себе удома, необхідний комп'ютер. Або якась його мобільна модифікація, наприклад нетбук. Скачавши на нього відповідне програмне забезпечення і встановивши його, слід зареєструвати у брокера торговий рахунок і поповнити рахунок. Великих грошей не вимагається. На низці торгових платформ можна починати торгівлю, маючи за душею п'ять або десять доларів. Звичайно ж, це сміхотворна сума і великих грошей на ній не заробиш.

Гра на біржі вимагає навиків. Тому відразу грати на гроші краще не варто. Майже всі серйозні брокерські контори мають навчальні термінали, де можна навчатися мистецтву валютного трейдингу «на кішках», тобто на реальній ситуації, що відбувається на біржах, але в ігровому режимі. У таких випадках можна спокійно «зливати» свій депозит незліченну кількість разів, відпрацьовуючи різні стратегії і тактики поведінки на біржі.

До речі, щодо стратегій і тактик. Їх, напевно, стільки ж, скільки і трейдерів. Одні діють дуже обережно, грають на відомих їм валютних парах, алгоритм поведінки яких їм більш менш відомий. Інші безбожно ризикують, можуть виграти дуже багато і багато програти. Якщо гра на біржі заробіток, то ризикувати безглуздо. Навіщо хвалитися, що сьогодні ти виграв 1000 євро, якщо завтра програєш 2000? Це непрофесійно. Професійний гравець вивчає графіки, збирає інформацію, ретельно фільтруючи її, а не довіряючи їй сліпо, як це роблять новачки, робить оптимальні ставки і чекає на успіх, намагаючись зловити його хвіст раціональними методами.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції