<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей

07-06-2012

Торги на біржі Форекс Велика кількість людей зіткнулася з незатребуваністю на ринку праці, оскільки більшість країн світу заполонила рецесія. Отже, компанії проводитимуть скорочення штатів, оскільки їм необхідно вижити за будь-яку ціну, і в першу чергу керівництво компаній піклуватиметься про інвесторів, ринки збуту, а вже в останню чергу про трудовий персонал.

З одного боку це дуже жорстоко, але це здоровий прагматизм, адже якщо компанії не скоротять персонал або не уріжуть виплати, то в недалекому майбутньому роботу втратять всі, а не частина працівників. Ця думка виправдовує менші витрати компаній для блага в подальшому більшої кількості людей, але у жодному разі не виправдовує перед тими, хто втратив роботу.

Так фінансова криза підкосила багато компаній і людей, які жили не за засобами, але в той же час саме криза сприяє перетворенню як компаній в цілому, так і людини окремо. Адже більшість людей, вийшовши на ринок праці, мають хорошу освіту і чималий стаж роботи, але під час кризи більшість фахівців своєї справи, просто не цінують і їм доводиться шукати способи заробітку у іншому місці.

Одним з місць працевлаштування для більшості звільнених фахівців, що працювали з аналізом ринку і з фінансами, є Інтернет. Не сам Інтернет, а ті можливості, які він надає, щоб заробити на зутримання сім'ї і навіть трохи більше.

Достатньо привабливим варіантом, з погляду заробітку в Інтернеті є можливість аналізу і торгівлі цінними паперами і валютою на світовій біржі Форекс. Але вмить працювати на біржі неможливо навіть найпрекраснішому аналітику, перш за все, необхідно подивитися відеокурс Безпечний Форекс. Адже біржа вимагає певних знань і умінь з аналізу інформації, що надходить зі всього світу, яка безпосередньо впливає на вартість лотів. Також для гравця-початківця слід строго дотримуватися певної стратегії і тактики проведення торгів, адже іноді краще мати невеликий прибуток в цілому, ніж погнатися за невідомим трендом.

Основна якість того, хто працює на біржі, це витримка і самоконтроль, адже без них практично неможливо одержати прибуток. Для того, щоб контролювати себе і свої витрати необхідно чітко визначитися з сумою, яку відносно не шкода втратити, і не виходити за цю суму можливих втрат.

Гравцю-початківцю на біржі на перших порах найдоцільніше скористатися демо-версіями програм, які дозволяють проводити торгові операції без витрати коштів. При цьому слід пам'ятати, що навантаження на психіку людини, яка працює з демо-рахунком і на тих, які працюють з реальними грошима різні. І тому демо-версія дозволить кожному навчитися працювати на біржі і освоїти основні ази, в даній роботі, але вона не дозволяє переламати страхи людини.

Отже, всім, хто зважився випробувати себе на терені гри на біржі, слід пам'ятати, що психологічний чинник – це основне, що заважає повноцінно працювати і заробляти на біржі Форекс.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції