<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс

07-06-2012

ТeleTrade Провідні брокерські компанії в умовах наростаючої конкуренції починають пропонувати трейдерам такий вид послуг, який ще рік тому вважався немислимим для валютного ринку.

Цікава пропозиція від компанії ТeleTRADE – можливість вести торгівлю на Форекс без ризику стала справжньою сенсацією.

ТeleTRADE хоче кардинально змінити статистику і дати можливість торгувати виключно в плюс? Наскільки здійснимий такий план?

За словами досвідчених трейдерів Форекс, причин торгівлі із збитками насправді дуже багато: це може бути відсутність торгової стратегії, різні коливання ринку, не дотримання певних чітких правил мані-менеджменту а також азарт і страх новачків на біржі Форекс і багато інших чинників.

«Тепер вести торгівлю на Форексі можна без ризику, відкривши при цьому торговий рахунок в нашій компанії», – пояснює представник брокера.

Фахівцями компанії TeleTRADE з його слів розроблена система, яка дозволить трейдеру навіть при балансі з мінусом не втратити реальні грошові кошти.

А у разі отримання трейдером прибутку, компанія подвоїть його профіт. Отже, навіть новачок може беззбитково вести торгівлю, маючи при цьому прекрасні шанси на профіт.

На перший погляд, така пропозиція від компанії TeleTRADE (нагадаємо, що цей брокер входить в ТОП-10 світового рейтингу найкращих форекс-брокерів) виглядає не цілком реально. Який сенс тоді в наданні брокером власних грошових коштів, не маючи при цьому ніяких гарантій на їх повернення?

За словами провідного канадського експерта у сфері фінансових ринків Академії Форекс Masterforex-V Євгенія Ольховського, такого роду послуга насправді використовується дуже великими компаніями. Така послуга орієнтована в основному на серйозних інвесторів, які вкладають власні грошові кошти на довірче управління.

Для новачків можливість, запропонована брокером TeleTRADE вести безризикову торгівлю на форекс-ринку, характеризується не тільки приємними перспективами, але і зняттям психологічного вантажу відповідальності за власні фінансові кошти. Крім цього трейдер має прекрасну можливість протестувати власні методики і стратегії в умовах реальної торгівлі.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції