Чистий прибуток найбільшої в світі соцмережі Facebook склав у третьому кварталі 2014 року 806 мільйонів доларів, що майже на 90 відсотків перевищує показник за аналогічний період минулого року в 425 мільйонів доларів. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Квартальний прибуток Facebook в розрахунку на акцію оцінена в 0,3 долара в порівнянні з 0,17 долара за попередній рік. Виручка соцмережі за липень-вересень зросла на 59 відсотків – до 3,2 мільярда доларів. Аналітики прогнозували зростання квартальної виручки до 3,11 мільярда доларів, так що компанії вдалося перевищити очікування ринку.

Велика частина квартальної виручки – 92,5 відсотка – згенерована за рахунок реклами, решта Facebook отримала у вигляді комісії з платежів і продажів товарів у додатках. Рекламна виручка виросла за квартал на 64 відсотки порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Приблизно 66 відсотків рекламної виручки або 1,95 мільярда доларів Facebook згенерувала за рахунок мобільної реклами. Цей показник у Facebook збільшується від кварталу до кварталу – ще рік тому цей показник оцінювався в 41 відсоток.

За прогнозом аналітиків з eMarketer, за підсумками року виручка Facebook від мобільної реклами складе 10,9 мільярда доларів – однак поки за три квартали в сумі соцмережа відзвітувала приблизно про 5 мільярдів доларів доходу з цього джерела.

На кінець червня у Facebook було 14,25 мільярда доларів у готівці і їх еквівалентах. На початку кварталу Facebook оголосила про намір купити платформу для розміщення онлайн-відеореклами LiveRail.

By comp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *