Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія

Дистрибютор

3 лютого 2012 р.

Дистрибютор Ініціатива створення Торгової Інтернет Системи на рівні "виробник-дистрибютор" може виходити і від дистрибютора. В даному випадку це буде Інтернет-система постачання дистрибютора. Багато етапів в побудові такої системи постачань для дистрибютора ті ж, що і для системи збуту виробника. Для дистрибюторської компанії також важливо створення Торгової Інтернет Системи (ТІС) для підтримки продажу.

Яке питання відразу встає перед керівництвом дистрибюторської компанії при створенні системи Електронної Комерції? Ті же, що і перед виробником: чи варто продавати товар по схемі прямих продажів кінцевому покупцю і "обходити" роздрібних продавців або продовжувати працювати через дилерів? Рішення з цього питання повинна прийняти сама компанія. Можливий, також необхідний моніторинг існуючої дилерської мережі з метою визначення найбільш слабких ділянок. Якщо такі "провали" є, то можна рекомендувати перейти на прямі постачання в цих регіонах.

Дилерська частина торгової системи дистрибютора обов'язково повинна бути гнучкою - дистрибютору важливо підтримати не тільки крупних дилерів, але і початківців. Для них перехід на електронно-комерційну систему взаємостосунків може виявитися найпривабливішим і дасть можливість вийти на новий рівень бізнесу.

Електронно-комерційна система, що підтримує дилерську мережу, відкриває для дистрибютора нові можливості, наприклад, "обхід" проміжних ланок на шляху реалізації товару кінцевому покупцю.

Можлива організація електронно-комерційної взаємодії між регіонально розподіленими дистрибюторами. В цьому випадку на систему Електронної Комерції покладаються наступні функції:

передача один одному регіонально розподілених замовлень;
передача інформації про стан складів, розташованих в різних місцях;
уявлення інформації про роботу системи кінцевим покупцям.


Ці функції обов'язкові для кожної системи. Будь-якому дистрибютору, спершу потрібно зрозуміти, який його "ареал розповсюдження". Чи знаходиться він в одному регіоні або в декількох, чи може він організувати нормальну логістику поодинці або по всіх регіонах і т.д. Коли моніторинг буде проведений, (самостійно, або за допомогою консультантів), то створення правильної торгової Інтернет-системи стане можливим. Дилером в ланцюжку дистрибютор-дилер може бути регіональний покупець, дрібний оптовик, а може і роздрібний магазин. Все це потрібно чітко визначити до того, як почне будуватися система Електронної Комерції.

energy commodity trading

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції