Багато користувачів сервісу Google News поскаржилися, що додаток витрачає гігабайти мобільних даних, поки знаходиться в фоновому режимі. Повідомлення про це з’являються на форумі підтримки Google.

За словами одного з користувачів, сервіс непомітно «спалив» у нього більше 12 гігабайт мобільного трафіку, поки Wi-Fi був відключений. Через це йому довелося заплатити оператору 75 доларів. При цьому в налаштуваннях була включена функція “Завантажити через Wi-Fi», що не дозволяє завантажувати великі файли по мобільній мережі.

З подібною проблемою зіткнулися і інші користувачі. Один з постраждалих розповів, що Google News в фоновому режимі витратив у нього більше 24 гігабайт мобільного трафіку, що стало причиною боргу в 385 доларів (25,1 тисячі рублів).

Перші відгуки про проблему з’явилися ще в червні. Через два місяці представники Google пообіцяли виправити проблему. Однак користувачі досі скаржаться на фонову активність Google News.

За даними The Verge, єдине рішення проблеми – повне видалення програми. Журналісти звернулися до представників компанії, проте співробітники Google не відповіли на запит.

Раніше в магазині додатків Google Play виявили кілька вірусів, що крадуть банківські паролі. Небезпечні програми маскувалися під майнери.

By comp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *