Додаток Google розорив користувачів

Google

Багато користувачів сервісу Google News поскаржилися, що додаток витрачає гігабайти мобільних даних, поки знаходиться в фоновому режимі. Повідомлення про це з’являються на форумі підтримки Google.

За словами одного з користувачів, сервіс непомітно «спалив» у нього більше 12 гігабайт мобільного трафіку, поки Wi-Fi був відключений. Через це йому довелося заплатити оператору 75 доларів. При цьому в налаштуваннях була включена функція “Завантажити через Wi-Fi», що не дозволяє завантажувати великі файли по мобільній мережі.

З подібною проблемою зіткнулися і інші користувачі. Один з постраждалих розповів, що Google News в фоновому режимі витратив у нього більше 24 гігабайт мобільного трафіку, що стало причиною боргу в 385 доларів (25,1 тисячі рублів).

Перші відгуки про проблему з’явилися ще в червні. Через два місяці представники Google пообіцяли виправити проблему. Однак користувачі досі скаржаться на фонову активність Google News.

За даними The Verge, єдине рішення проблеми – повне видалення програми. Журналісти звернулися до представників компанії, проте співробітники Google не відповіли на запит.

Раніше в магазині додатків Google Play виявили кілька вірусів, що крадуть банківські паролі. Небезпечні програми маскувалися під майнери.

Google
Google Мітингувальники відправлять до суду за розкриття секретних військових баз

Міністерство оборони Бельгії подасть в суд на Google за відмову розмити фотографії з супутників в картографічних сервісах. Про це повідомляє Reuters з посиланням на прес-секретаря відомства.

Google
Google збільшила прибуток у другому кварталі на 6 відсотків

Чистий прибуток інтернет-компанії Google в другому кварталі 2014 року, який завершився 30 червня, зріс на 6 відсотків – до 3,42 мільярда доларів. Про це повідомляється у фінансовому звіті Google.