Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Головний «мобільний» план Google реалізований

23 травня 2012 р.

Головний «мобільний» план Google реалізований Анастасія Марголіс

Motorola Mobility нарешті у складі Google! Про це в офіційному блогі компанії заявив її гендиректор Ларрі Пейдж (Larry Page). Там же він повідомив про зміну CEO компанії-виробника мобільних пристроїв. Новим гендиректором Motorola Mobility призначений один з відомих «старожилів» Google Денніс Вудсайд (Dennis Woodside). За словами Ларрі Пейджа, ця людина була відповідальна за вибудовування присутності Google по всьому світу, і в першу чергу в Середній Азії, Африці, Східній Європі і Росії. Денніс Вудсайд займав пост президента північно- і південноамериканського підрозділу Google протягом останніх трьох років і зіграв важливу роль в збільшенні доходів компанії з $10,8 млрд. до $17,5 млрд. за цей період.

Із завершенням операції, початої ще в серпні 2011 р., інтернет-гігант одержав патентну перевагу в конкуренції з Apple і Microsoft. Позиції Google на ринку мобільного пошуку і мобільної реклами посилилися в рази.

Крім того, інтернет-гігант встановив новий рекорд: 2012 р., не досягнувши своєї середини, вже став самим витратним в історії Google. Нагадаємо, що Motorola обійшлася йому в $12,5 млрд.

Google міг би стати повноправним власником одного з найбільших виробників мобільних пристроїв ще минулого року, якби не підозрілість антимонопольних служб. У грудні 2011 р. розгляд операції по поглинанню інтернет-гігантом Motorola Mobility був тимчасово припинений антимонопольними регуляторами Євросоюзу.

Своїм поглядом на перспективи альянсу Google – Motorola Mobility поділився Юрій Смагін, провідний фахівець відділу стратегічного маркетингу Ingate Development:

Операція між Google і Motorola Mobility– важлива віха в розвитку веб індустрії. Топ-менеджери Google не стали б викладати рекордну суму, якби не були упевнені в тому, що роблять.

По суті, ця операція – виклик Apple і іншим крупним гравцям на ринку телекомунікацій. У Google вже є одна з найпопулярніших в світі мобільних платформ Android.

Android+ інженерний досвід Motorola = великий сюрприз через пару років для всього ринку. За умовами операції, система Android залишиться безкоштовною ще 5 років. А що буде потім?

Ще один момент, покупка Motorola Mobility – це покупка імунітету від патентних тролів. Думаю, у наш час вигідніше купити компанію ради патентного портфеля, ніж витрачатися на судові розгляди з незрозумілими ризиками.

Поки, можна зробити наступні висновки:

1. Інженерний досвід Motorola допоможе Google вийти на перспективний ринок мобільних пристроїв.
2. Патенти Motorola допоможуть Google в патентній війні.
3. Хто знає, чого ще цінного є у Motorola Mobility.

Ця операція бачиться як частина стратегії по захопленню мобільного ринку. Платформа, «залізо». свої супутники і технології зв'язку? Дивитимемося. І це буде воістину чарівно!

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції