В інтернеті з’явилися фотографії об’єктів «Зони 6» (Area 6), яка знаходиться в пустелі в штаті Невада недалеко від відомої «Зони 51». Знімки авіабази опублікував сервіс Google Earth, повідомляє The Daily Mail.

На них чітко видно злітно-посадкова смуга довжиною близько п’яти тисяч футів (приблизно 1,5 кілометра), великий ангар і кілька будівель.

Так звана «Зона 6», яка з 1945 по 1992 рік служила полігоном для підземних ядерних випробувань, сьогодні використовується для тестування безпілотних літальних апаратів. За словами представника Національної адміністрації з ядерної безпеки США, ядерні випробування там більше не проводяться.

«Зона 6» була побудована у 50-х роках XX століття, вартість робіт склала майже 10 мільйонів доларів. Нова злітно-посадкова смуга з’явилася у 2005 році.

У жовтні 2015 року Агентство оборонних перспективних дослідницьких розробок Пентагону повідомило про розробку «зникаючих» безпілотних літальних апаратів. Дрони планують використовувати для доставки устаткування співробітникам спецпідрозділів, після чого вони будуть самознищуватися.

By comp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *