Google Мітингувальники відправлять до суду за розкриття секретних військових баз

Google

Міністерство оборони Бельгії подасть в суд на Google за відмову розмити фотографії з супутників в картографічних сервісах. Про це повідомляє Reuters з посиланням на прес-секретаря відомства.

Співробітники міністерства відзначили, що домовлялися з технологічним гігантом, однак той не виконав обговорені зобов’язання. Зокрема, модератори сервісів Google Maps, Google Earth і Street View не замазали на картах важливі військові об’єкти країни, до яких відносяться авіабази і атомні електростанції.

«Міністерство оборони подасть в суд на Google», – заявив прес-секретар в розмові з журналістами, не уточнивши подробиці справи. Представники Google на претензію бельгійських чиновників відповіли нагадуванням, що співпрацюють з країною кілька років поспіль.

«Шкода, що Міністерство оборони Бельгії прийняло таке рішення. Ми працюємо в тісному контакті з ними вже більше двох років. Ми вносимо зміни в наші карти, якщо про них просять і якщо вони легальні», – зазначив представник компанії в Бельгії Мішель Саллаец (Michiel Sallaets).

Google
Додаток Google розорив користувачів

Багато користувачів сервісу Google News поскаржилися, що додаток витрачає гігабайти мобільних даних, поки знаходиться в фоновому режимі. Повідомлення про це з’являються на форумі підтримки Google.

Google
Google збільшила прибуток у другому кварталі на 6 відсотків

Чистий прибуток інтернет-компанії Google в другому кварталі 2014 року, який завершився 30 червня, зріс на 6 відсотків – до 3,42 мільярда доларів. Про це повідомляється у фінансовому звіті Google.