Google збільшила прибуток у другому кварталі на 6 відсотків

Чистий прибуток інтернет-компанії Google в другому кварталі 2014 року, який завершився 30 червня, зріс на 6 відсотків – до 3,42 мільярда доларів. Про це повідомляється у фінансовому звіті Google.

Темпи зростання прибутку компанії вже другий квартал поспіль обчислюються так званим «однозначним» показником – раніше в січні-березні прибуток Google збільшився лише на 3 відсотки. У розрахунку на одну акцію прибуток компанії за квітень-червень 2014 року склала 4,99 долара.

Проте виручка Google продовжує активно рости. У другому кварталі вона збільшилася на 22 відсотки щодо того ж періоду минулого року, до 15,96 мільярда доларів. Близько 58 відсотків всіх доходів інтернет-компанія заробила за межами США.

Приблизно 14,36 мільярда доларів виручки Google довелося на рекламу – цей показник зріс на 19,7 відсотка. Число платних «кліків» по ​​інтернет-рекламі, яка розміщується на майданчиках Google та її партнерів, зросла на чверть в звітному періоді, хоча вартість рекламного кліка знизилася на 6 відсотків.

Нагадаємо, що в січні цього року Google домовилася про продаж Motorola Mobility китайському виробникові електроніки Lenovo за 2,91 мільярда доларів. Поки угода не закрита, тому в сукупних фінансових даних Google результати підрозділу Motorola Mobility враховуються як показники від припинених операцій. Чистий збиток Motorola за звітний квартал склав 68 мільйонів доларів.

Обсяг готівки та їх еквівалентів в компанії на кінець кварталу оцінювався в 61,2 мільярда доларів. Однак Google попередила про плани продовжити значні витрати капіталу, не вказавши, з якою метою. Штат Google налічує понад 52 тисяч осіб.

Акції Google закрилися в четвер, 17 липня, на біржі Nasdaq на рівні 573,73 долара за цінний папір. Капіталізація компанії оцінювалася в 394 мільярди доларів, що робить її другою після Apple найбільшою технологічною компанією США.

Однак відразу після публікації фінзвіту акції компанії на електронних торгах стали рости, і в перші ж хвилини їх ціна досягла позначки в 588,37 долара – на 2,5 відсотка вище за рівень закриття.

Google
Google Мітингувальники відправлять до суду за розкриття секретних військових баз

Міністерство оборони Бельгії подасть в суд на Google за відмову розмити фотографії з супутників в картографічних сервісах. Про це повідомляє Reuters з посиланням на прес-секретаря відомства.

Google
Додаток Google розорив користувачів

Багато користувачів сервісу Google News поскаржилися, що додаток витрачає гігабайти мобільних даних, поки знаходиться в фоновому режимі. Повідомлення про це з’являються на форумі підтримки Google.