Незалежна компанія-розробник Quantum Scope випустила гру для Android-пристроїв «Дока 2». Додаток з’явилося в Google Play 21 жовтня. В описі до гри зазначено, що це «гра, яка підкорила мільйони сердець школярів по всьому світу». Рейтинг програми становить 4,6 бала з 5.

Вперше про існування цієї ігри 18 жовтня заявив співвласник реєстратора доменів Reg.ru Філіп Гросс-Днєпров у ефірі передачі «Вести FM», описуючи психологічний портрет Владислава Рослякова, який влаштував стрілянину та вибухи в керченському технікумі. «Це гра, де ти вбиваєш зомбі або ти сам зомбі. І вбиваєш витонченими способами людей. Тобто можеш придумати ту ж школу, так само її підірвати. Але там не виробляють бомбу, можеш використовувати різну зброю – можеш робити трейд. Чому називається “Дока трейд” – там йде трейд різною зброєю », – пояснив експерт. Він також заявив, що в «Доці-2» можна «по 10 хвилин виймати людям кишки».

Це твердження розвеселило користувачів мережі, оскільки такої гри не існувало. Назва було співзвучно з Dota 2, але геймплей не відповідає розповіді Гросс-Дніпрова.

17 жовтня 18-річний четвертокурсник Владислав Росляков підірвав кілька бомб і розстріляв учнів і викладачів Керченського технологічного технікуму. За останніми даними, в результаті дій студента, який покінчив з собою, загинули 20 осіб, ще близько 50 отримали травми і поранення.

By comp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *