<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

«Мобілочка» освоює інтернет-торгівлю

Автор: Максим ДАЦКО, опубліковано: 13 жовтня 2012 10:00

Мобілочка Роздрібна стільникова мережа «Мобілочка» зайнялася інтернет-продажами побутової техніки і електроніки. Про це заявив генеральний директор холдингу Mobile Synergy Group (володіє «Мобілочкой») Антон Володькін.

Ці товари (20 тис. найменувань) компанія продаватиме в своєму інтернет-магазині (mo.ua), а також за допомогою електронних каталогів, які були встановлені в приблизно 100 точках «Мобілочки», зазначає інтернет-видання htinfo.ru.

Клієнт може замовити доставку товарів або забрати їх в одному з магазинів мережі.

Очікувану частку інтернет-продажів в компанії не уточнюють. Планується, що вже в грудні продажі побутової техніки забезпечать близько 5-8% зростання в загальному обороті мережі. А в грудні 2013 року (на грудень припадає пік продажів) частка побутової техніки і електроніки в структурі продажів «Мобілочки» може досягти 70%, сказав Антон Володькин. Частка мережі на ринку побутової техніки в грудні наступного року очікується на рівні 3% в грошовому вираженні.

«Мобілочка» — другий за кількістю торгових точок продавець мобільних телефонів в Україні (перше місце у мережі «Алло»). Мережа створена у 2005 році, об'єднує 397 магазинів в 147 містах. За даними компанії, частка ринку «Мобілочки» в сегменті роздрібних продажів мобільних пристроїв на вересень 2012 року складала 8,6%. Фінансові показники не розголошуються.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції