<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Інтернет-магазин «Інтант» виходить у соціальні мережі

Автор: Артур КОЛОБОВ, опубліковано: 22 червня 2012 10:00

Інтернет-магазин «Інтант» Політика інтернет-магазину комп'ютерної техніки і побутової електроніки «Інтант» прагнути бути якомога ближче до своїх покупців. Тому поява в соціальних мережах була лише питанням часу. Тематичні сторіночки магазину представлені на таких популярних ресурсах, як Facebook, Google+, ВКонтакте, Однокласники і Мій Світ.

«Подібні співтовариства у соцмережах допомагають магазину і покупцям зближуватися, дізнатися один про одного більше, — вважає директор інтернет-магазину „Інтант“ Дмитро Лазурін. — Магазин викладає для обговорення різні цікаві теми і зовсім необов'язково, що вони повинні бути безпосередньо пов'язані з його діяльністю. Це як спілкування друзів із загальними інтересами».

Відвідувачі соцмереж можуть самі організовувати обговорення на теми, які їх цікавлять, ділитися досвідом інтернет-покупок. У свою чергу співробітники «Інтанта» можуть розповісти, чим один товар відрізняється від іншого, поділитися інформацією про те, що частіше купують, або на що частіше скаржаться, відповісти на питання, пов'язані з покупкою або обслуговуванням. У найближчих планах запуск бонусних акцій і конкурсів з цінними призами.

Компанія «Інтант» один з провідних системних інтеграторів Західного Сибіру, що надає повний спектр послуг з проектування, впровадження і підтримки багатопрофільних інформаційних систем. Компанія працює на ринку вже понад 20 років, має філіали в Новосибірську, Красноярську, Томську, Барнаулі, Кемерово і Новокузнецьку. Напрям інтернет-продажів компанія розвиває впродовж 5 років, на двох незалежних web-порталах (www.e.intant.ru і www.nboom.ru) за підтримкою найбільших московських партнерів-дистриб'юторів.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції