Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

До 2014 року ринок онлайн-торгівлі в Росії складе 25 млрд доларів

04.02.2013 12:18

До 2014 року ринок онлайн-торгівлі в Росії складе 25 млрд доларів Згідно з даними дослідження McKinsey & Co, драйверами зростання на російському ринку онлайн-торгівлі стали електроніка, побутова техніка і квитки, повідомляє oborot.ru

Читайте також:

У дослідженні мовиться, що Росія вже стала найбільшим європейським інтернет-ринком, щоденна аудиторія якого складає майже 50 млн. чоловік. У той же час активних користувачів щорічно стає на 35% більше, а широкосмуговий доступ в Інтернет має в своєму розпорядженні близько 40% домогосподарств.

Разом з тим, російський ринок інтернет-торгівлі залишається досить невеликим: на нього доводиться лише близько 2% всього товарообігу. Для порівняння, в США і Британії на онлайн-продажі доводиться близько 10%, в Китаї - 6%. Правда, на думку аналітиків Morgan Stanley, російський ринок щорічно додає по 50%.

Що стосується структури продажів, то на першому місці тут залізничні і авіаквитки – 18%, потім йде портативна техніка – 11% і крупна побутова техніка – 10%. Перша десятка компаній за загальним обсягом виручки займає лише 10% всього ринку.

У McKinsey вважають, що зростанню e-commerce посприяє проникнення смартфонів. Якщо в 2012 році рівень проникнення складав 14%, то вже до 2016 року цей показник може досягти відмітки в 40%.

Що стосується рекламних витрат, то в 2012 році Інтернет з показником в 1,7 млрд доларів зайняв друге місце після телебачення. До 2017 року даний показник повинен буде подвоїтися. Причому 63% ринку припаде на контекстну рекламу, в структурі якої, з 23% ринку, лідируватиме Яндекс. 31% дістанеться баннерній, 4% - відео, 2% - мобільній рекламі.

Стримують же розвиток онлайн-торгівлі в Росії неможливість "приміряти і пощупати" товар, а також сталу звичку ходити по "реальних" магазинах.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції