Найбільш затребуваним ноутбуком з AliExpress був визнаний девайс Lenovo IP Gaming 3. Про це йдеться в прес-релізі компанії «AliExpress Росія», який виявився в розпорядженні редакції «Лента.Ру».

У звіті аналітики компанії назвали найпопулярніші ноутбуки серед росіян за літо 2021 року. Зазначена модель від Lenovo позиціонується як портативний ігровий комп’ютер з процесором AMD Ryzen 5, SSD-накопичувачем місткістю 256 гігабайт і відеокартою GTX 1650. Вартість девайса складає близько 50 тисяч рублів.

На другій і третій позиціях опинилися MSI GF63 і MacBook Air 13 відповідно. Також до рейтингу потрапили моделі Asus TUF gaming F15, Huawei Matebook D 14, Honor MagicBook Pro 2020 року, MSI GL75, MSI GF63, MSI Modern 14 і HP Pavilion Gaming 15. Найбільше пристроїв в списку – чотири одиниці – представляють бренд MSI.

Зазначені комп’ютери оцінені в діапазоні від 45,9 до 94,9 тисячі рублів. Відзначається велика частка орієнтованих на геймерів пристроїв.

В кінці червня представники компанії «AliExpress Росія» відзначили, що попит на ноутбуки в Росії виріс в півтора рази з початку року. Найпопулярнішими моделями з каталогу торгового майданчика виявилися комп’ютери вартістю від 33 до 65 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

By comp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *