Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

22.02.2012 17:00

Інтернет-магазин Ozon Товари, замовлені в інтернет-магазині Ozon, тепер можна одержати в салонах "Євромережі". Проект охопить 350 російських міст. Експерти вважають, що угода між двома компаніями радикально прискорить видачу замовлень.

Компанія "Євромережа" і інтернет-магазин Ozon.ru повідомили про початок співпраці. Одержати товари, замовлені в Ozon, тепер можна в 1600 салонах "Євромережі", розташованих більш, ніж у 350 містах Росії.

"Завдяки розгалуженій мережі, розташуванню в найбільш прохідних місцях і стійкій аудиторії постійних клієнтів, "Євромережа" є логістичним оператором для інтернет-комерції. Ми бачимо, що послуга затребувана ринком, і маємо намір надалі розширити проект на всі магазини компанії", - говорить Марія Шаліна, директор управління телекомунікаційних послуг в компанії "Євромережа".

Пілотний проект був запущений у 2010 році. За його результатами було оброблено понад 42 тис. замовлень. Для транспортування з Ozon.ru "Євромережа" використовує свої логістичні ресурси. Доставка товару займає в основному від 2 до 14 днів залежно від віддаленості населеного пункту.

"Зниження витрат і збільшення кількості клієнтів – ключові проблеми для будь-якого бізнесу. Не секрет, що в російській інтернет-торгівлі і в компанії Ozon, як її символі і типовому представнику, про це думають постійно", - говорить Сергій Беззубцев, маркетинг-менеджер проекту KupiLuxe.ru.

Багатьом хочеться показати, що велика онлайн-торгівля рентабельніша, ніж традиційний рітейл, додає експерт. Проте, поки що ситуація складається інакше: 50 млн. рублів на рік, які Ozon збирається заробляти через "Євромережу" на своїх клієнтах – це 1% від його обороту.

Економія і розширення

Втім, угода між двома компаніями вигідна споживачу. Раніше ціна доставки товару стаонвила в середньому 149-199 рублів - по Центральній частині Росії. Тепер ціна буде знижена у 1,5 раза. Доставці підлягають невеликогабаритні товари, вартість яких не перевищує 15 тис. рублів. Скорочення цін на послуги і істотна економія, на думку експертів, є основними причинами таких бізнес-союзів.

"Ціла низка компаній успішно створили собі мережу самовивезення замовлень з інтернет-магазинів, можна пригадати "Ельдорадо". Це спосіб не тільки економії (витрати на доставку до точки самовивезення теж є), але і розширення аудиторії", - розповідає виконавчий директор "Оборот.Ру" Іван Кургузов.

Для звичайної людини це можливість замовити і не чекати в потрібному місці декілька годин, а заїхати в салон в слушний час, пояснює експерт. Відповідно, замовлятимуть ті, у кого нестабільний графік у житті.

Крім того, додає Кургузов, спрощення самовивезення стане причиною скорочення кількості кур'єрських доставок.

Відомо, що онлайн-гіпермаркет "Качконіс" надавав майданчики для видачі товарів інших магазинів. Компанія KupiVIP, яка продає дизайнерський одяг, також має угоди про співпрацю з оффлайновими магазинами.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції