По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами

02.05.2012 13:12

Інтернет-користувачі у Китаю Інтернет-домінування Китаю в даний час особливо добре спостерігається в онлайн-шопінгу - принаймні, з погляду зростання числа активних користувачів.

За оцінками, наведеними в доповіді Boston Consulting Group, яка була представлена 11 квітня, кількість користувачів мережі інтернет у Китаї досягне 700 мільйонів до 2015 року, що буде приблизне в 2 рази більше, ніж кількість інтернет користувачів в США і Японії разом узятих.

Кількість користувачів США і Японії, згідно з оцінками, в сумі складе 360 мільйонів до 2015 року. Проте, населення США і Японії в сумі складає всього близько 440 мільйонів, тобто менше 40 відсотків від населення Китаю, що станоить 1.3 мільярдів згідно з урядовими даними.

"Якщо не до 2015, то незабаром після 2015, Китай швидше за все стане найбільшим ринком роздрібної онлайн-торгівлі в світі, з часткою приблизно в 10 відсотків від всіх операцій, що відбуваються онлайн", прогнозується в доповіді, додаючи, що мати величезний онлайн ринок дуже непросто, що дасть Китаю можливість одержати власні шаблони відносно онлайн-споживання і поведінки споживачів, що значно відрізняється від споживачів на заході.

За даними з іншої доповіді BCG, опублікованої того ж дня, зараз в Китаї близько 193 мільйонів онлайн-покупців, що перевищує 170 мільйонів у США, більш ніж в два рази перевищує кількість покупців в Японії і в 5 разів більше, ніж у Великобританії.

Сьогодні інтернет в Китаї дуже схожий на телебачення в 1960-х і 1970-х роках на заході - це те місце, де хочуть зібратися як споживачі, так і виробники (починаючи з Coca-Cola і закінчуючи Adidas).

BCG також було виявлене, що середньостатистичний інтернет-користувач Китаю витрачає як мінімум 1,6 годин в тиждень на онлайн-шопінг, тоді як студенти, молоді фахівці і молодь проводить, принаймні, 2 години в тиждень в онлайн-магазинах. Крім того, 12 відсотків від загального обсягу інтернет-продажів здійснюється студентами і молодими фахівцями, згідно з результатами дослідження.

Відповідно до дослідження, проведеного найбільшою китайською компанією у сфері електронної комерції Alibaba, китайські споживачі витратили в цілому 785 мільярдів китайських юанів (125 мільярдів доларів) на онлайн-покупки минулого року, що на 66 відсотків більше, ніж у 2011-му. Це різко контрастує з 11,7 відсотками зростання роздрібних інтернет-продажів в цілому за аналогічний період.

Посилаючись на величезні можливості для подальшого розвитку, Alibaba також чекає, що онлайн-шопінг в Китаї складе 7 відсотків від роздрібної торгівлі в цілому в 2015 році, збільшившись на 3 відсотки.

Наприкінці березня, PricewaterhouseCoopers заявили за результатами дослідження, що китайські споживачі в чотири рази частіше, ніж європейці роблять онлайн-покупки і приблизно в два рази частіше, ніж покупці із США і Великобританії.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції