Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
По темі
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

Продажі в регіонах забезпечать зростання російської інтернет-торгівлі

7 Травня, 2012

Онлайн-торгівля Подальше зростання російського ринку інтернет-магазинів залежить від посилення ролі регіонів. Про це свідчать дані дослідження, проведеного компанією Discovery Research Group.

Не дивлячись на явне переважання частки Москви і області в загальному обороті ринку електронної торгівлі, експерти наводять приклад істотного зростання онлайн-покупок в регіоні. Так, у 2011 році в Свердловськой області було замовлено товарів через інтернет на 12 млрд. рублів, що менше обороту в Санкт-Петербурзі всього у 2,5 рази.

На думку аналітиків, істотний вплив на регіональний ринок інтернет-торгівлі зробило зростання проникнення Мережі, розвиток мобільного Інтернету і популяризація моментальних платежів. Оборот електронних грошей у 2011 році в Росії склав 125 млрд. рублів, збільшившись на 70% в порівнянні з 2010 роком.

Опитані редакцією B2Blogger.com власники інтернет-магазинів відзначають простоту входження на ринок електронної торгівлі, в порівнянні, скажімо, з ситуацією п'ятирічної давності. Так, серед основних причин інтернет-підприємці виділяють можливість створити інтернет-магазин самому. Запустити свій інтернет-магазин можна як через «шаблонні» рішення, так і через SaaS-платформи, такі як Шопіум і Gollos.

Серед чинників, які гальмують розвиток ринку інтернет-магазинів, названі природні причини: неможливість передачі тактильних відчуттів, кольори, деякі складнощі при визначенні розміру, які вимагають урахування специфіки фігури інтернет-користувача, складнощі з визначенням якості тканини, особливо характерні для продажу деяких категорій товарів, наприклад, одяг і взуття.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції