Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%

14.05.12

Онлайн-торгівля Витрати на електронну комерцію в США зиросли на 17%Компания comScore уявила звіт про зростання витрат на інтернет-торгівлю в США в першому кварталі 2012 року.

Згідно із звітом дослідницької компанії comScore, в першому кварталі 2012 року витрати на електронну комерцію серед американців виросли на 17%.

У цей період жителі США витратили на онлайн-покупки $44,3 млрд. Роком раніше цей же показник стаонвив $38 млрд. Цей квартал став десятим за рахунком, в якому американська онлайн-торгівля демонструє зростання.

При цьому автори звіту відзначають, що американці почали активніше використовувати мобільні пристрої для здійснення онлайн-покупок. У першому кварталі 2012 року 38% користувачів планшетів щось купили в інтернеті, повідомляє Internetretailer.

Автори звіту відзначили, що жителі США в першому кварталі почали витрачати більше часу на вивчення товарів, представлених онлайн. Це частково відображено активним використанням смартфонів і планшетів для здійснення онлайн-покупок.

Жителі США найчастіше купували цифровий контент і підписки, комп'ютерні програми, споживчу електроніку, ювелірні вироби і годинники, квитки на заходи. В середньому для кожної цій категорії продажу в ній зросли на 17% за рік, пише comScore.

У першому кварталі 2012 року також 48,8% транзакцій, які були здійснені в цей період, включали безкоштовну доставку. Зазвичай такий високий відсоток безкоштовної доставки можливий для кварталу, що припадає на сезон свят. Вище за це показники безкоштовної доставки були зафіксовані у четвертому кварталі 2011 року (51,8%) і в четвертому кварталі 2010 року (49,3%), сказано в повідомленні видання CBRonline.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції