По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management

16.05.2012 15:48

Адовб Компанія Adobe Systems Incorporated (Nasdaq: ADBE) сьогодні оголосила про випуск рішення Adobe CQ eCommerce, призначеного для управління і оптимізації процесу покупок на веб-сайтах, мобільних пристроях і в соціальних мережах. Використовуючи продукт Adobe Web Experience Management (WEM), що входить до складу пакету Adobe Digital Marketing Suite, організації можуть швидко створювати в інтернет-каналах брендування і рішення, що персоналізуються, включають можливості електронної торгівлі.

Adobe CQ eCommerce інтегрується з передовою технологією компанії Hybris, постачальника програмного забезпечення для електронної комерції і взаємодії. В рамках недавно оголошеної партнерської співпраці обидві компанії разом реалізують і просувають рішення Adobe у всьому світі з послугами впровадження, глобальними агентствами, що надаються, і системними інтеграторами. Крім того, клієнти можуть інтегрувати Adobe WEM з різними платформами електронної торгівлі за допомогою стандартного набору інтерфейсів API.

«Ні для кого не секрет, що успішний інтернет-магазин роздрібної торгівлі повинен вигідно виділятися на тлі конкурентів, а для цього необхідно забезпечити для покупців однорідний, зручний і звичний інтерфейс, — вважає Кевін Кокрейн (Kevin Cochrane), віце-президент корпорації Adobe зі стратегії розвитку продуктів і маркетингу рішень. — Процес покупки через інтернет повинен працювати бездоганно з найпершого разу незалежно від того, де розміщені сервери, у власній ІТ-середовищі компанії або в хмарі, і незалежно від того, яким пристроєм користується покупець, настільним комп'ютером, планшетом чи смартфоном. Наше рішення Web Experience Management і вбудовані можливості CQ eCommerce допоможуть фахівцям з інтернет-маркетингу повністю задовольнити найвимогливіші запити покупців».

«Завдяки партнерству з Adobe і використанням переваг наших технологій ми створили платформу, що забезпечує єдине сприйняття бренду при використанні різних каналів доступу, — розповідає Карстен Тома (Carsten Thoma), директор по виробництву компанії Hybris. — Передове рішення Adobe Web Experience Management і наша платформа комерції дозволять нашим загальним клієнтам зробити якісний крок вперед. В результаті вони зможуть швидко створювати конкурентні сайти електронної торгівлі, насичені контентом, що персоналізується».

Рішення Adobe WEM дозволяє створювати брендовані мобільні і веб-сайти, розгорнені як в хмарі, так і у власному ІТ-середовищі, надавати оптимізований контент, що персоналізується, і охоплювати декілька каналів онлайн-торгівлі. Завдяки інтеграції з продуктовими базами і транзакційним управлінням замовленнями, організації можуть підняти свої маркетингові ініціативи в Інтернеті на якісно новий рівень.

Наприклад, за допомогою модуля Adobe CQ Marketing Campaign Management маркетологи можуть швидко створювати цільові сторінки (landing pages) як частину маркетингових кампаній для підтримки сайтів електронної комерції. Крім того, організації можуть збільшувати кількість шанувальників бренду за допомогою розширених можливостей модуля Adobe CQ Social Communities, що дозволяє вбудовувати елементи взаємодії з соцмережами в процес вибору продуктів і покупки. Як і при використанні Adobe CQ Mobile, компанії можуть задовольнити зростаючу зацікавленість покупців у роботі з мобільними сайтами і додатками з будь-яких пристроїв.

«Компанія Phonak успішно використовує ідеальний альянс додатків Adobe і Hybris, ефективне і перспективне рішення, — заявив Оле Вогт (Ole Vogt), старший менеджер по продуктах відділу інтерактивного маркетингу компанії Phonak AG. — Ми добилися значних успіхів, використовуючи багатоканальну платформу Hybris в поєднанні з CQ5 у різних інтерактивних середовищах для наших електронних послуг та інтернет-магазину».

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції