Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

15% росіян користуються послугами інтернет-торгівлі

16.05.2012 13:16

Покупки і інтернеті У період з 2009 по 2011 роки обсяг російської інтернет-економіки ріс із швидкістю 30% на рік, а останнім часом динаміка помітно збільшилася, повідомив міністр Ігор Щеголєв на розширеному засіданні Колегії Мінкомзв’язку РФ. За його словами, зростання відбувалося не без допомоги Міністерства як регулятора.

За даними чиновника, близько 15% жителів Росії роблять покупки в інтернеті, і це не дивлячись на слабо розвинену логістику. "Цей напрям, звичайно ж, ставатиме все більш магістральним найближчим часом і залежатиме від того, якими темпами ростиме мобільний інтернет, якими темпами ростиме аудиторія, наскільки буде зручно користуватися цими послугами, наскільки вони будуть безпечними", - наводить слова Щеголєва видання Digit.

Він також відзначив, що послугами мобільного інтернету користується кожен п'ятий житель російських міст з населенням понад 100 тисяч осіб. Щеголєв також торкнувся рекламного ринку в рунеті: його осяг у 2011 році зріс на 56% в порівнянні з минулим роком, що стало наслідском перетікання і зсуву між різними рекламними носіями.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції