<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

У Рунеті з'явився cashback-молл

25/05/201213:49

інтернет-молл Click&PayНовий інтернет-молл Click&Pay, презентація якого відбулася у четвер в Москві, працює у форматі cashback: 1% від суми покупок повертається на рахунок користувача, при цьому гроші можна обготівити і витрачати їх офлайн.

Онлайн-торговий центр Click and Pay є агрегатором онлайн-магазинів, купонних сервісів, а також інших постачальників онлайн-послуг (доставка їжі, прийом платежів). Завдяки бонусній програмі, в рамках якої покупцю повертається відсоток з покупок, творці планують розкрутити сервіс і досягти обсягів у п'ять тисяч замовлень на день, а вже через три роки вийти на показники, при яких кожна десята онлайн-покупка в рунеті здійснюватиметься в цьому інтрнет-моллі.

За словами виконавчого директора Click and Pay Романа Субботіна, до кінця літа в магазині з'явиться можливість здійснювати покупки в кредит, опція буде доступна найближчими місяцями. А кредитну підтримку забезпечуватиме інтернет-банк "Тінькофф Кредитні Системи", хоча покупки в інтернет-моллі можна оплачувати вже зараз через термінали, платіжні системи, банківські карти.

Торговий центр в інтернеті, як називає проект його засновник Кирило Войцехович-Казанський, не буде стягувати з продавців абонентську платню "за оренду місця", комісія здійснюватиметься тільки за здійснені покупки, при цьому третина від її торби піде на забезпечення системи кешбеку, ще третина - на партнерські програми і лише третина залишиться "в касі".

За словами Субботіна, для відбору "резидентів" в інтернет-молл немає строгих критеріїв, але при цьому він підкреслив, що пропозиція за товарами однієї категорії буде обмежена. "Ми не гарантуємо низьких цін, але даємо користувачу можливість комфортно зробити покупку в інтернеті за ціною нижчою, ніж в офлайні", - резюмував він.

У стартап вклався бізнес-ангел Ігор Гроссман. Інвестиції в проект в цілому склали 60 мільйонів доларів. Топ-менеджмент компанії розраховує вийти на операційну окупність протягом двох років. Зараз доступна бета-версія iOS-додатку Click&Pay, планується випуск версії для Android.

На російському ринку також працює майданчик WikiMart, який був запущений у 2009 році. В даний час з проектом співпрацюють майже чотири тисячі магазинів, які пропонують 2,4 мільйонів товарів. Виручка за підсумками 2011 року склала 90 мільйонів доларів. Щодня відбувається в середньому 200 тисяч унікальних відвідин WikiMart.