Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
Попередні новини
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

80% українських інтернет-користувачів при покупках вірять відгукам в інтернеті

26 травня 2012 р. 02:29

Інтернет-покупець Близько 80% українських інтернет-користувачів в процесі вибору і покупки товару довіряють відгукам про нього в інтернеті. Такі дані з посиланням на дослідження Digital Life озвучила провідний менеджер по роботі з клієнтами департаменту постійних і медіа-досліджень TNS Ukraine Марина Костроміна.

За її словами, українці — одні з найактивніших користувачів інтернету у світі. «Ми поки не знаємо, куди розвиватимемося далі — у бік Південної Кореї, де все життя проходить в інтернеті, або у бік Угорщини, де в основному перевіряють пошту», — говорить експерт. Зараз проникнення інтернету в Україні, за даними TNS, становить понад 40%.

При цьому, зараз українські користувачі інтернету витрачають удвічі більше часу на підготовку до покупки, ніж на саму покупку. А при здійсненні покупки часто використовують «сарафанове радіо», орієнтуються на відгуки інших покупців. «84% відразу пробивають інформацію про товар, який тільки що побачили по телевізору. 19% онлайн-населення, коли здійснює покупки в магазині, відразу перевіряє по мобільному телефону, де купити дешевше», — розповіла Костроміна у своїй доповіді.

Зараз у розпорядженні користувача — багато джерел даних про товар, і інтернет займає в цій ієрархії медіа достатньо сильну позицію, за результатами дослідження. Так, близько 80% учасників опитування з України вірять відгукам інших людей в інтернеті про покупку, а 78% вірять навіть проплаченим оглядам експертів. «Дуже добре працюють сайти з порівняння цін, власні сайти виробників», — говорить експерт.

Digital Life — це міжнародне дослідження, яке проводиться TNS у 60 країнах світу методом онлайн-опитування. Україна приєдналася до дослідження наприкінці минулого року. Опитування проводилося серед жителів міст 50 тис.+, у віці 16-65 років.

У 2010 р. кількість користувачів інтернет-магазинами склала 8,3 млн. сіб. Це на 30% більше, ніж минулого року. Серед віртуальних шоперов переважає молода платоспроможна аудиторія. Третина інтернет-покупців мають високий дохід

Порівняно з 2009 роком, користувачі почали здійснювати більше онлайн-покупок практично по всіх товарних групах. Хоча у 2010 році шопінг-переваги дещо змінилися. Якщо у 2009 р. найбільшою популярністю користувалися комплектуючі для комп'ютерів, то у 2010 р. - книги. Іншими популярними категоріями є мобільні телефони і аксесуари до них, подарунки, побутова техніка тощо.

Довіра грає найважливішу роль в торгових відносинах в Мережі. 40% користувачів Інтернету відзначають її як основний чинник, що стримуює їх від здійснення покупок у віртуальному просторі. Тому в МАРКЕТ на національному інтернет-порталі UKR.NET потрапляють тільки кращі в своїх товарних групах інтернет-магазини: ділова репутація, товарний асортимент і технічні характеристики кожного з них постійно відстежуються. У тому, що магазинам з Маркету можна довіряти, свідчить динаміка його денної аудиторії: за рік вона збільшилася удвічі.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції