Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Об'єми російської онлайн-торгівлі досягли рівня Індії і Бразилії

19.02.2013 15:59

Об'єми російської онлайн-торгівлі досягли рівня Індії і Бразилії Головні проблеми, стримуючі зростання електронної комерції в Росії, - нерозвиненість логістичної інфраструктури і недовір'я населення, через що більше половини покупок в російському інтернеті доводиться на жителів Москви, Петербургу і їх областей, повідомляє iksmedia.ru

Читайте також:

Об'єми продажів в Росії як в традиційному, так і в онлайн-рітейлі далекі від показників Китаю і США, але знаходяться на одному рівні і навіть десь перевищують показники Бразилії і Індії, наводить «КоммерсантЪ» дані дослідження PricewaterhouseCoopers (PwC) "Електронний рітейл в країнах БРІК і США". При цьому частка e-commerce в рітейлі росте протягом останніх чотирьох років у всіх п'яти країнах, і особливо стрімко в КНР (на 0,7-1,5% в рік). В Росії цей показник складає 0,2-0,3% в рік — 2,2% від загальної роздрібної торгівлі за підсумками 2012 року.

За оцінками експертів PwС, за п'ять років (з 2008 по 2012 рік) об'єм ринку електронної торгівлі в Росії виріс з $3,5 млрд до $10,4 млрд, а кількість інтернет-користувачів на грудень минулого року склала вже 68 млн. чоловік, з яких 11 млн. є онлайн-покупцями, відзначають в PwС. При цьому Росія займає провідну позицію серед країн БРІК, де покупці спочатку порівнюють товари в онлайні, а потім йдуть купувати їх в магазин.

Не дивлячись на те що e-commerce поступово розповсюджується і в регіонах (перш за все в містах-мільйонниках як центрах торгівлі), на Москву і Підмосков'я доводиться 45% всіх онлайн-покупок, 11% — на Санкт-Петербург і Ленінградську область. В першу чергу це викликано нерозвиненістю логістичної інфраструктури (що також ріднить Росію з Бразилією і Індією) і недовір'ям з боку населення до e-commerce, констатують аналітики.

Крім того, на розвиток електронної торгівлі в Росії в порівнянні з іншими країнами БРІК негативно впливає олігопольний характер ринку мобільного зв'язку, що приводить до високих цін на мобільний інтернет і, отже, до низького відсотка онлайн-покупців, що здійснюють покупки за допомогою мобільних телефонів, пишуть у звіті експерти. Втім, завдяки лібералізації і стандартизації ринку електронних платежів сегмент мобільної комерції показав триразове зростання за 2009-2011 роки і склав приблизно $0,5 млрд. За прогнозами PwC, об'єм цього сегменту подвоїться за підсумками 2012 року.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції