Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Онлайн-аптеки розраховують на $20 млн. інвестіцій

19.02.2013 12:45

Онлайн-аптеки  розраховують на $20 млн. інвестіцій Антон Буздалін, голова ради директорів холдингу "Парус інвест", повідомив в інтерв'ю газеті "КоммерсантЪ" про те, що компанія має намір продати до 20% акцій і привернути близько $20 млн. Назва компанії-інвестора поки не називається, повідомляє oborot.ru

Читайте також:

"У перспективі ми також хочемо створити точки видачі всіх наших замовлень в аптеках А5 і, можливо, в аптеках інших мереж", - додав Антон Буздалін.

Прибутковість аптечного бізнесу в Інтернеті набагато вища, ніж в офлайні. Рентабельність мережі А5 в кінці 2012 року склала лише 6% (по EBITDA) при виручці 12,5 млрд крб. Темпи зростання в майже двократні (40-50%), тоді як зростання офлайнової мережі склало менше 15%. Проте онлайн-аптеки поки займають лише 15% онлайн-ринку ліків, хоча аналітики прогнозують, що до кінця цього року загальний об'єм продажів медичних препаратів через Інтернет складе $200 млн.

"Парус інвест" належить аптечній мережі А5 і в його склад входять piluli.ru, eapteka.ru, спочатку придбані А5. У холдингу так само є і власні проекти kidstore.ru, parfy.ru і day5.ru. За прогнозами аналітиків компанії, її дохід цього року складе близько 1,5 млрд руб. (рентабельність по EBITDA 10%), а загальна вартість компанії досягне 3 млрд руб. Таким чином, вартість інвестиційного пакету складе близько 600 млн. руб.

Компанія "Рігла", конкуренти мережі А5, також бачать додатковий низькозатратний канал продажів у власному онлайн—проекті, відкритому минулого року. Вже зараз прибуток від нього співставний з доходом, який приносить звичайна аптека, а щомісячне зростання виручки складає близько 25%.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції