Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.

Одержіть відгуки

6 лютого 2012 р.

Одержіть відгуки Якщо ви все ж таки сумніваєтеся в зрілості додатку ПЗ, можна одержати додаткові докази з відгуків користувачів додатку. Використовуючи відгуки, необхідно звернути увагу на ряд наступних спеціальних питань.

Наполягайте на повному висвітленні всіх ділових угод між постачальником-кандидатом і компаніями, що дають про нього відгуки. Деякі ринкові угоди включають пункти про покупку акцій і розділення доходу, і, таким чином, у складових відгуку з'являється законний інтерес схвалити інфраструктуру і технології постачальників. Також існують реселерські угоди з продаючими компаніями, що звичайно не займаються ПЗ. Хоча ці відгуки все одно можуть служити цінними джерелами даних, опонентів із спеціальними угодами (наприклад, про покупку акцій) слід розглядати як складову маркетингових департаментів постачальника.

Спілкуючись з компанією, що надає рекомендацію, важливо поставити питання про те, "що далі". Наприклад, нерідко говорять про успіх і про великий об'єм запитів і замовлень, що проводиться через додатки. Проте часто ці замовлення передаються за допомогою факсу або електронної пошти, і зберігаються вимагаючі ручної роботи паперові процедури надання рахунків і оплати.Тому корисно дізнатися про деталі базових операційних елементів розгортання додатків.

Розгортання додатків для електронних закупівель може зайняти декілька років. Переконайтеся, що збираючі відгуки команди одержують подробиці, які описують рівень розгортання по географічному розташуванню, лініям бізнесу і т.д.

Попросіть надаючу відгук компанію про додаткові відгуки з різних функціональних сфер, регіональних відділень і підрозділів бізнесу. Часто центральна група закупівель може бути задоволена результатами, а інші працівники або керівники дотримуються менш сприятливої думки. Підприємствам слід уникати відгуків з компаній, що беруть участь в розгортанні додатку менше шести місяців, щоб не одержати "ефекту медового місяця". Оптимальних результатів можна добитися, використовуючи неопубліковані списки клієнтів, з яких команди проекту можуть вибирати компанії для відгуку.

Постачальники рішення завжди надають інформацію про найбільш задоволених своїх клієнтах. Проте власні постачальники підприємства часто є дуже цінним джерелом інформації про компанії, що працюють над розгортанням систем електронних закупівель. Крупні постачальники часто із задоволенням сприяють у встановленні таких контактів, оскільки інші їх клієнти є цінним джерелом знань, які допомагають підприємствам-покупцям уникнути дорогих для всіх помилок.

밤에 일하는 언니들! 유흥알바 호박알바 로 들어오세요

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції