Apple працює над гаджетом, який буде становити собою розумну колонку і телеприставку одночасно. Про це повідомив журналіст Bloomberg Марк Гурман (Mark Gurman).

Новий пристрій буде поєднувати в собі розумну колонку по типу HomePod і телеприставку Apple TV. Девайс отримає дисплей, за допомогою якого користувачі зможуть спілкуватися за допомогою відеозв’язку через FaceTime. Також в компанії працюють над колонкою HomePod з вбудованим екраном.

Розкриваючи плани компанії, Гурман розповів, що Apple діє згідно стратегії з випуску великої кількості різних девайсів і аксесуарів для дому та офісу. Фахівець зазначив, що випуск розумного гаджета з дисплеєм обґрунтований тим, що Схожі продукти набирають популярність у світі, і американський IT-гігант має намір нав’язати конкуренцію на ринку.

У тому ж звіті Марк Гурман розповів, що до кінця року компанія представить оновлення бездротових навушників AirPods. На початку 2022 року Apple випустить AirPods Pro другого покоління, які повинні отримати датчики для відстеження фізичної форми і активності.

By comp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *