Samsung може випустити нове покоління смартфона Galaxy Note в наступному році. Про це в своєму Twitter повідомляє відомий інсайдер під ніком Ice Universe.

Спеціаліст натякнув на можливе «воскресіння» популярної лінійки телефонів. За інформацією інсайдера, він зауважив згадка нового девайса серії Galaxy Note в ланцюжку поставок компонентів для смартфонів. «Бачив докази існування Galaxy Note наступного покоління», – написав у своїх соцмережах автор.

На даний момент невідомо, як саме буде називатися новий пристрій і які отримає характеристики. Традиційно Samsung анонсувала нові версії девайсів серії Note в кінці літа або початку серпня. Найімовірніше, найближчим пристроєм корейського бренду виявиться флагманський смартфон Galaxy S22, вихід якого очікується на початку 2022 року.

Раніше Ice Unverse допускав, що Samsung продовжить роботу над смартфонами популярної флагманської серії. «Якими б гарними не були продажу Galaxy Z Fold3 і Flip3, це не привід відмовлятися від Galaxy Note», – зазначав автор в кінці серпня.

Останнім апаратом в серії виявився Galaxy Note 20, що вийшов в серпні 2020 року.

Раніше мережеві інсайдери виявили в мережі натяк на те, що Samsung готова остаточно «поховати» лінійку Galaxy Note. У мережі знайшли свідчення про продовження реєстрації ряду торгових марок Samsung, серед яких не було бренду Galaxy Note.

By comp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *