Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Що таке маркетинговий аудит?

22 січня 2013 р.

Що таке маркетинговий аудит? Сайт компанії дає рекордні продажі тільки тоді, коли працюють всі три чинники:

- Відвідуваність сайту висока і постійно росте
- Конвертація на сайті висока і постійно росте
- Процес покупки на сайті і поза ним зрозумілий, зручний і не зустрічає перешкод

Коли не дотримується одна з умов, сайт працює неефективно. Щодня компанія втрачає клієнтів на одному з 3-х етапів.

Сайт невідомий і залучає мало трафіку. Навіть якісний сайт з найвигіднішими цінами і умовами даремний без великого трафіку. До 95% ЦА втрачається через те, що сайт невідомий і не залучає трафік.

Відвідуваність сайту висока, але його невисока якість відлякує частину майбутніх клієнтів. Конвертація низька. До 80% відвідувачів відразу покидає поганий сайт.

Трафік великий, а сайт повністю влаштовує відвідувачів, але процес оформлення покупки і робота відділу продажів залишають бажати кращого. До 50% потенційних клієнтів відмовляються від покупки через слабку роботу відділу продажів.

Маркетинговий аудит приділяє увагу другому і, частково, третьому чиннику. Він вивчає, наскільки ефективно сайт утримує і конвертує трафік, а також наскільки якісно відбуваються онлайн-продажі.

Дотепер дуже багато компаній не сприймають маркетинговий аудит як необхідну складову веб-маркетингу. Майже всі зусилля зосереджені на залученні трафіку за допомогою реклами і SEO. Проте будь-який підприємець і менеджер усвідомлює те, що реклама не працює, якщо залучена аудиторія приходить в непідготовлений магазин. Численні чинники здатні убити всі зусилля по заманюванню відвідувачів: порожні полиці, відсутність або непрофесіоналізм продавців-консультантів, безграмотно розташований товар, відсутність внутрішньої навігації (покажчиків), нечисленність касових апаратів і, як наслідок, черги. Велика частина витрат на просування такого магазину просто підуть в пісок.

Інтернет нічим не відрізняється від офлайну. Поганий дизайн, заплутана навігація, слабкий контент, незручна процедура замовлення, відсутній або повільний зворотний зв'язок - ці і багато інших чинників перетворюють витрати на рекламу і SEO в безглузде розбазарювання бюджету.

Маркетинговий аудит допомагає виявити слабкі місця сайту і дає рекомендації по їх виправленню. Також він допомагає знайти нерозкриті потенціали, що чекають своєї реалізації. Продовження Терміни і вартість аудиту

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції