Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Стриптиз найбільше люблять Вконтакті

17 січня 2013 р.

Стриптиз найбільше люблять Вконтакті «Бурлеск» – стриптиз клуб нового формату, став одним з найбільш відвідуваних закладів нічного життя Москви. У вихідні дні його гостями стають від 500 до 1000 чоловік, а бронювати столики на п'ятницю і суботу доводиться набагато наперед. Це високий показник, досягнутий багато в чому зусиллями агентства інтернет-маркетингу.

Для просування клубу в інтернеті агентство використовує декілька інструментів: SEO, групи в мережах Facebook і В контакті, блоги в Twitter і ЖЖ, а також анонсування заходів на тематичних досугових сайтах. З'ясувалося, що найбільш активна і лояльна до стриптизу аудиторія базується В контакті і на тематичних форумах. На другому місці по ефективності – досугові сайти. Замикають рейтинг блоги.

За словами самих відвідувачів клубу (дані найбільш популярного стрип-ресурсу), крім цікавих шоу і якісного обслуговування Бурлеск став одним з кращих в області стриптизу завдяки грамотній PR-політиці і налагодженому зворотному зв'язку в інтернеті.

Бурлеск – стриптиз-клуб нового формату. Творці замінили традиційні танці біля жердини тематичними шоу, які оновлюються кожного тижня. Менш ніж за рік (клуб відкрився 1 жовтня 2010 року) Бурлеск став найбільш помітною новинкою клубного життя (за даними відгуків на форумі).

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції