Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія

Технологічні плани торгових партнерів

20 лютого 2012 р.

Технологічні плани торгових партнерів Навіть переклад в електронні закупівлі сфери витрат, обмежених MRO-офісного устаткування, істотно залежить від можливостей постачальників і їх бажання витрачати гроші на оновлення своїх систем. Розуміння технологічних планів торгових партнерів і їх здатності підтримати ініціативи закупівель важливо з двох позицій.

Слід зрозуміти, чому постачальник віддає перевагу одній системі електронних закупівель іншим. Наявність платні за транзакції, стягуваної електронними ринками або менеджерами каталогів, може привести до вищої для постачальників вартості замовлення, а це, у свою чергу, відобразиться на підприємстві-покупці. Такі витрати слід обговорити під час переговорів з постачальниками і виробниками рішень для електронних закупівель.

У випадку, якщо постачальники не здатні підтримувати додатку для закупівель, компанія-покупець буде зобов'язана субсидувати їх участь, управляючи даними каталога, забезпечуючи навчання, управляючи існуючими протоколами обміну даних і т.д. Це зажадає додаткових часу і витрат, які слід включити в загальний план проекту.

Купить оптику, фонари на бмв е34, тут хорошие цены.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції