Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Twitter як інструмент маркетингу

Twitter як інструмент маркетингу Кажучи про ефективність Twitter, як інструменту маркетингу, необхідно признатися, що похвалитися поки нічим. Twitter не подолав планку нішевого каналу для вузького товариства молодих, в основному it-фахівців не першого рівня, журналістів і що прилучилися до них маркетологів і піарників. Звичайно, тут і там нас намагаються розбурхувати вістями про маркетингові акції крупних компаній, наприклад Panasonic, або twitter-блогах відомих персон. Проте, якщо відкинути галас, то стане ясно: читати блог Panasonic або Євромережі будуть всі ті ж «айтішники» в широкому сенсі слова, тобто люди, які захоплюються на побутовому або професійному рівні технічними новинками. Twitter для них – також входить в категорію технічних новинок.

А що стосується відомих персон і їм подібних поп-персонажів від бізнесу (у самому хорошому сенсі слова), то вони свою популярність побудували за межами Twitter. Останній для них – додатковий аксесуар для паблісіті. Іграшка.

Якось один з користувачів сервісу мікроблогів Friendfeed, фахівець з просування в соціальних медіа, поскаржився (стилістика і орфографія його): "Був жорстоко вилаяний за те, що не зміг пояснити як на продажі магазина відобразиться його піар і просування в соц. медіа"

На крик душі злетілися порадники, які раз у раз плутали продажі, як мету просування, і зростання трафіку як його проміжний етап. Підсумком дискусії стали слова:

Питання насправді актуальне - чи є приклади інтернет-магазинів, що активно займаються піаром хоч би. Про просування в соц. медіа ми вже мовчимо (зрозуміло що кейсів не буде ще мінімум роки два).

Інша історія. Один достатньо читаний блог про просування в інтернеті того ж дня опублікував статтю з амбітною назвою «Результати успішної кампанії по просуванню бренду в соціальних мережах». Автор статті із самого початку навмисно підкреслив, що говорити буде не про умови і інструменти, а саме про результати. Відверто кажучи, ми вже настроїлися на ознайомлення з пізнавальним – першим! – кейсом про підсумки реальної кампанії, але натомість в статті перераховувалися можливі вигоди від розкручування в соціалках. Загалом, нічого нового. І ні слова про продажі. Продовження А чи є продажі в соціальних медіа?

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції