Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія

Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції

21 лютого 2012 р.

Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції Організаційний процес не менш важливий. Компанія не може не брати участь у створенні Інтернет-проекту, оскільки є його генератором, і, в той же час, основою. Тому ми рекомендуємо провести наступні організаційні заходи:

Виділити Інтернет-торговий проект в окрему організаційну структуру (аж до окремої юридичної особи). Матрична структура (коли для участі в проекті призначаються співробітники з різних підрозділів) в даному випадку не підходить. Спеціальний відділ повинен мати "своїх" менеджерів: логістика, фахівця з постачання і збуту, який будуть повністю орієнтовані на Інтернет-технології.

Забезпечити безпосередню підлеглість Інтернет-проекту керівництву компанії.

Керівником проекту повинен бути менеджер, що добре розуміє основний бізнес компанії і котрий брав участь в управлінні цим бізнесом. В принципі, необов'язково, щоб він був експертом в області IT та Інтернет. Повинна бути сформована команда експертів бізнесу, які можуть впливати на ухвалення рішення і вибір технологій, спираючись на рекомендації IT- і Інтернет-фахівців.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції