Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Виробнича компанія

28 лютого 2012 р.

Виробнича компанія Для компанії-виробника оптимальний варіант "початку" - запровадити Торгову Інтернет Систему (ТІС) і методи Електронної Комерції в роботу збутових підрозділів компанії.

Для максимального економічного ефекту від впровадження системи Електронної Комерції, інформаційна система збуту повинна бути "зістикована" з системою планування виробництва і системою організації постачань. Таким чином можна мінімізувати багато статей витрат - ТІС дозволяє виключити витрати на офлайнові складські запаси готової продукції, комплектуючі і т.д.

Електронна підтримка каналів збуту і постачання звичайно здійснюється різними методами. Для того, щоб їх "пов'язати", необхідна наявність інформаційної системи підприємства (ERP-системи або корпоративної інформаційної системи).

При розробці Торгової Інтернет Системи (ТІС), її інтерфейсів і інформаційного наповнення, розробники повинні виходити з принципу, що будь-який Інтернет-ресурс повинен орієнтуватися на конкретну групу. Якщо, наприклад, виробник орієнтується на роботу з дистрибюторско-дилерською мережею, то його ТІС повинна в першу чергу залучати дистрибюторів-дилерів. Було б помилкою використовувати Інтернет як місце "складування" інформації за принципом "заходь, хто хочеш, бери, що потрібно". Інтернет-система повинна бути максимально зручною і простою для входу в неї конкретного споживача ззовні - дистрибютора, в даному випадку.

Процес створення Інтернет-системи відрізняється від побудови традиційної інформаційної системи. Web-інтерфейс і Web-технології нададуть вам величезні можливості, але одна з особливостей в тому, що вони вимагають наявність в колективі розробників бригади, яку прийнято називати "контентною". Робота цієї бригади найбільш близька до редакційної роботи - це робота з інформацією (текстами, даними, графікою), систематизацією, редагуванням і представленням цієї інформації на екрані. ТІС є частиною іміджу компанії, а часто - її обличчям. Велику роль грає можливість персоналізації інформації, яку бачить користувач. Саме ці чинники і створюють на екрані комп'ютера зручне, зрозуміле і привабливе для споживача середовище.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції