Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки
» Виробнича компанія

Запити пропозицій

2 лютого 2012 р.

Запити пропозицій Одержати значні знижки на додатки можна, тільки якщо існує конкуренція. Навіть коли провідні кандидати надають кращі рішення, слід оцінювати і постачальників додатків іншого типу. Підприємствам слід враховувати і своїх постачальників рішень планування ресурсів (ERP) - особливо Oracle, PeopleSoft і SAP, - і менш відомі рішення:

портали електронних закупівель;
постачальників послуг додатків для електронних закупівель;
постачальників послуг бізнесу для електронних закупівель;
постачальників рішень управління активами;
ринки галузевих консорціумів.

У всіх запитах пропозицій слід вимагати докладної документації прикладаємих засобів управління даними каталога. Ефективне управління каталогом - ключ до успішних електронних закупівель. Використання незалежного ПЗ і послуг часто необхідно, але повинно бути безпосередньо ліцензоване, щоб уникнути ліцензійних ускладнень у разі розірвання партнерства.

У Ariba, Clarus, Metiom, Oracle, PeopleSoft і SAP доступні лише мінімальні "рідні" можливості каталога. Клієнти цих рішень часто вимушені звертатися до незалежних компаній - наприклад, Requisite Technology або TPN Register (купленої GXS), - щоб одержати необхідні послуги і інфраструктуру управління каталогом. Це збільшує витрати, які потенційно перевершують 1 мільйон доларів в перший рік. Тому підприємствам слід включити необхідні угоди з незалежними компаніями в обговорення вартості з постачальниками.

І, нарешті, підприємства повинні детально вивчити функціональність будь-яких "мережевих" пропозицій постачальників. Наприклад, заяви про каталог іноді засновані на нераціоналізованних сховищах даних про продукти, а "управління транзакціями" може відноситися до простої маршрутизації повідомлень. Команди проектів повинні визначити, який рівень каталогів забезпечений в мережах, яка глибина пов'язаного з послугами управління взаємообміном документами (наприклад, транзакції, перевірки, безвідмовність, управління профілями торгових партнерів). Звичайно через обмеження технології каталог охоплює високо статичні пункти з низьким рівнем специфікації деталей про продукт. Кращим доказом можливостей постачальника служать відгуки.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції