Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Знову про продажі

Знову про продажі У відповідь на міркування обов'язково з'явиться контраргумент: «Про що тут думати? Зрозуміло, що мета клієнта – це продажі. Від цієї печі і треба танцювати, складаючи пропозицію».

Ох вже ці продажі! Коли компанія не знає, що їй потрібно конкретно, вона починає говорити про продажі. Говорити, що наша мета – продажі те ж саме, що заявляти: моя мета – щастя в житті. Щастя – комплексна мета, яка досягається через досягнення великої кількості проміжних цілей. Продажі не можуть залежати від одного SMM. Тут грають набагато більшу роль асортимент, ціноутворення, доставка, упаковка, попит, робота менеджера на телефоні, нарешті. Жодне агентство не в силах вплинути на всі чинники. Ніяка SMM-кампанія, сама хитромудра і талановита, не дасть продажів без злагодженої роботи всіх чинників.

Повернемося до аналогії з фітнес-інструктором. Яка мета у спортсмена, що починає? Стати першим хлопцем на селі? Все це чудово, але для такого амбітного завдання одного фітнесу недостатньо. Інструктор допоможе пройти лише деякі перешкоди на шляху до мети: скоректує фігуру, зробить сильніше, виправить поставу. Але він не вибілить зуби, не виведе прищі і не побудує грамотну мову.

Таким самим чином йдуть справи, коли компанія звертається в агентство інтернет-маркетингу. Розмови про продажі – це чудово, проте в чому ваша конкретна проблема, як звучить ваша конкретна мета? Підвищити продажі певного товару або групи товарів? Підняти продажі супутніх товарів? Привернути певну групу споживачів? Збільшити оборот інтернет-магазину?

Агентство не завжди може здогадатися про реальні цілі, які можна вирішити за допомогою SMM. Адже у нього немає доступу до бухгалтерських книг і звітів про продажі компанії. Надайте такий доступ і ми вирішуватимемо за вас, що робити (жарт).
Продовження Типові цілі

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції